Kıymetli Velilerimiz;

        Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız , kurulduğu günden bugüne , eğitim ve öğretim çalışmalarını  artırarak devam ettirmektedir. Bu  çalışmalar kapsamında 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında  anaokulu olarak başladığımız  özel okul çalışmalarımıza,  2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu açarak yeni bir boyut kazandırdık. Rabbimize şükürler olsun ki , 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzun hizmete açarak  çalışmalarımıza , hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.

         Her  gün,  yeni teknolojik ve bilimsel  gelişmelerin konuşulduğu  , izlenildiği , araştırılıp , öğrenildiği , hızla değişen  dünyamızda ,  her yönden gelişmiş  donanımlı bireylerin yer alması, eğitim ve öğretimin çok küçük yaşlardan itibaren en güzel şekilde verilmesi ile mümkün olacaktır. Bu gerçeğin ışığında , bizler de   topluma  kendini her yönden geliştirmiş , donanımlı  , geniş bakış açısına ve yorumlama kabiliyetine sahip, milli ve manevi değerleri özümsemiş bir neslin yetiştirilmesi gayreti içerisinde ,   eğitim-öğretim çalışmalarımıza devam etmekteyiz.  

       Bir insanın bu dünyada sahip olabileceği en değerli varlığı çocuklarıdır. Hepimizin çabası ve  endişesi çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmektir. Çocuklarımıza sağlayabileceğimiz en önemli mirasın eğitim olduğu unutulmamalıdır.  İyi bir eğitim almış ve kendine güvenen çocukların , gelecekte iyi yerlerde olacaklarına ve hedeflerine  ulaşacaklarına  inanıyoruz. Bu düşünceye önem veren   ailelerin elbette   iyi eğitimcilerin   bulunduğu , maddi imkanların daha etkin var olduğu ve en üst düzeyde kullanıldığı  eğitim  kurumlarını  araştırmaları , çocuklarını uzman ellere teslim etme gayreti içerisinde olmaları kaçınılmaz olacaktır. Kurumumuzu tanıyan siz velilerimizin de bildiği üzere okulumuzun bulunduğu eğitim kompleksimizin maddi imkanları , fiziki şartları oldukça üst düzeydedir. Eğitim Kompleksimiz içinde yer alan  spor salonları, yüzme havuzu, konferans salonu , okul binamızda yer alan kütüphane , deney atölyesi , hayat atölyesi, bilgisayar atölyesi görsel sanatlar atölyesi ,oyun odası, sinema salonu  ,  yabancı dil sınıfları , değerler eğitimi sınıfları ,  yemekhane  ve diğer tüm birimlerimiz öğrencilerimizin en güzel hizmetleri alabilecekleri şekilde hazırlanmıştır. Her birim , öğrencilerimizle aktif ve verimli bir şekilde kullanılmaktadır. Velilerimizin önerileri, öğrencilerimizin ihtiyaçları  doğrultusunda her dönem yenilikler ile yola devam ediyoruz.

      Hedefimiz , geleceğe güvenle bakan , zihinsel ve fiziksel tüm yönleriyle gelişmiş , milli ve manevi değerlere sahip , akademik başarısı üst düzeyde olan , vatanımıza milletimize hayırlı hizmetler verecek ,değerlerine sahip  bireyler yetiştirmek ve  çocuklarını büyük bir güven duygusuyla bize emanet eden  tüm velilerimizin,  evlatları ile ilgili  güzel dualarının gerçekleşmesine vesile olabilmektir. İnşallah bizler ve bizim gibi tertemiz ve iyi niyetlerle yola çıkan , kendini eğitime adayan anneler- babalar, öğretmenler  , eğitim için canla başla çalışan herkes  , attıkları tohumların filizlendiğine ,  verimli meyve verdiklerine şahid olurlar.

Bu vesileyle bizimle yola çıkan , kurumumuzu tercih eden tüm velilerimize teşekkür ediyorum. Rabbimiz bu güvene layık olmamızı nasip eylesin.

Kıymetli Velilerimiz; 2020- 2021 öğretim yılı kayıtları 15 Ocak 2020  itibariyle başlamıştır. Sınırlı sayıda kontenjanımız bulunduğunu özellikle hatırlatmak istiyorum. Sizinle başladığımız bu güzel eğitim yolculuğunda birlikteliğimizin devamını diliyor , kayıt yeniletmek isteyen velilerimizin  veya yeni kayıt yaptırmak isteyen velilerimizin avantajlı fiyat ve taksit imkanlarından  faydalanmalarını bekliyor, yeni kayıt döneminin hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum.

Selam ve Dua ile.

15/01/2020

Mustafa Ertürk

Okul Müdürü

 

 2020 -2021 ÖĞRETİM YILI

KAYIT ÜCRETLERİ

KAYIT TÜRÜ

EĞİTİM + YEMEK

ORTAOKUL

                          28.750,00  

İLKOKUL

                          27.000,00  

ANASINIFI

                          17.800,00  

 

                                                                                    ERKEN KAYIT İNDİRİM ORANLARI

 

ERKEN KAYIT TARİHİ

ERKEN KAYIT İNDİRİMİ

PEŞİN İNDİRİMİ

OCAK - ŞUBAT

15%

8%

MART

13%

7%

NİSAN

11%

6%

MAYIS

9%

5%

HAZİRAN

7%

4%

TEMMUZ

5%

3%

AĞUSTOS

-

3%

EYLÜL

-

3%

 

  • Yemek ve KDV fiyatlarımıza dahildir.
  • Kayıt esnasında kayıt tutarının %10' u peşin olarak ödenir.
  • Taksitler Mayıs 2021 tarihine kadar yapılır.
  • Kardeş indirimi  %5 tir.
  • 2019-2020 Öğretim yılına ait taksitleri devam eden öğrencilerimiz kayıt yenilemeleri halinde,
  •  yeni döneme ait ödemelerine,  devam eden taksitleri bittikten sonra başlayabileceklerdir.
  • Anasınıflarında kitap+kırtasiye ücreti 850 TL'dir, kayıt esnasında peşin olarak tahsil edilir.
  • Mevcut öğrencilerimizin 30 Haziran 2020 tarihine kadar kayıtlarını yenilemeleri gerekmektedir,
  • kontenjan dolması durumunda kayıt yenileme yapılamayacaktır.
  • Özel Eğitim Kurumları Yönetmeliği gereği elden para tahsilatı yapılmayacaktır.

 

 

 

 

                                                                                                                                                

 

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.