VELİ KUR'AN-I KERİM DERSLERİ

Kurumumuzda beş yıldır bayan velilerimize yönelik olarak sürdürdüğümüz  Kuran-ı Kerim  derslerimizin verimli geçtiğini görüyor ve bundan mutlu oluyoruz.

*Sizin en hayırlınız Kuran-ı Kerimi  öğrenen ve öğreteninizdir.* Hadis-i Şerifi doğrultusunda velilerimize yönelik Kuran-ı Kerim  çalışmalarımıza bu yılda devam ediyoruz. Bu vesileyle Kuran-ı Kerim  öğrenmek ya da tecvit bilgisini artırarak okuyuşunu güzelleştirmek isteyen velilerimiz  Hülya Hocamız ile yapılan derslerimize sene başında başlayarak hafta içi belirlenen saatlerde devam ediyor.  Allah çalışmalarımızı hayırlara vesile kılsın.

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.