Teşekkürler Öğretmenim

2020-2021 Öğretim yılı 22 Ocak Cuma günü sona erdi. Öğrencisiz başlayan dönem yine öğrencisiz sona erdi.  

Uzaktan ama bir o kadar da çok yakından, her anıyla dopdolu , herkesin okullu olduğu , zor, yoğun, yorucu ama bir o kadar da verimli geçirdik ve sağlıkla , güzellikle, hayırla tamamladık birinci dönemi...

Eskisinden daha güzel günleri yaşamak umuduyla inşallah sağlıkla yüz yüze buluşacağımız ikinci dönemi beklerken geçireceğimiz bu tatil , herkese mutluluk, sağlık, huzur, dinlenme , eğlenme, öğrenme, üretme, gezme , görme adına nice güzellikleri birlikte yaşatsın.

Dönemi basarıyla tamamlayan öğretmenlerimiz dönemin son günü kapanıs toplantısında okul müdürümüzün elinden teşekkür çiçeklerini aldılar. Öğretmenlerimize  yoğun ama her yönden başarılı bir şekilde tamamlanan bu güzel dönem için bizler de teşekkür ediyoruz.

Tüm veli, öğrenci ve öğretmenlerimize  sağlıkla  güzel bir tatil diliyoruz.

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.