Teknofest 2020


Özel istanbul Medeniyet Ortaokulu Çifte Yıldırım takımı öğrencileri ve danışman öğretmenimiz dört günlük Teknofest final yarışmasındaki sunum programlarını başarıyla tamamladılar.

Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk tarafından da tebrik edilen takımımız yarıştıkları kategoride dereceye girememiş olsalar da okulumuzu çok güzel bir şekilde temsil ettiler. Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve sürece katkı sağlayan velilerimizi tebrik ediyoruz.


Proje Adı: AKILLI KOLTUK
Danışman öğretmenlerimiz: Esma YURTTAŞ - Seher GÜNGÖRMÜŞ


 
Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.