TEBRİKLER


LGS 2020 sonuçları açıklandı. 30 oğrencimizden 11 i yüzde onluk dilimde yerini aldı. Öğrencilerimizi tebrik ediyor ,  sınav sonuçlarının tüm öğrencilerimiz , velilerimiz ve okulumuz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

Bugün (18 Temmuz  ) 2020 Lgs sonuçlarında ortaokulumuzda % 0,3 lük büyük bir  başarı elde eden öğrencimiz Mahmut İhsan ve ailesiyle buluştuk.  Okul müdürümüz Mahmut İhsanın bu başarısını inşallah pandemiden dolayı 2021 Şubat tatilinde olmasa da 2022 Şubat tatili için niyet ettikleri umre ziyareti ile ödüllendireceklerini söyledi. Mahmut İhsanın ailesi bu başarıda okulun ve öğretmenlerinin emeğinin , katkısının çok fazla olduğunu söyleyerek tekrar teşekkür ettiler. Öğrencimizi ,ailesini ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.

Rabbimiz bu sürece emek veren , maddi manevi desteğini  esirgemeyen tüm hocalarımızdan razı olsun.

#lgs2020 #basarı #tebrik #ortaokul #gururtablosu #istanbulmedeniyet

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.