ŞAMPİYON İSTANBUL MEDENİYET


2019-2020 Öğretim Yılında il ve ilçe çapında yapılan - Geleneksel Çocuk Oyunları -  yarışmalarında farklı kategorilerde kazanılan 1.lik , 2.lik , 3. lük kupaları okulumuza gelmiştir.


BAŞARILARIMIZ

  • Özel İstanbul Medeniyet Ortaokulu 7.Sınıf kız öğrencilerimiz İlçe şampiyonluğu ve bölge şampiyonluğundan sonra SEKSEK turnuvası İSTANBUL ŞAMPİYONASINDA turnuvayı 3. olarak tamamlamış ve İSTANBUL ÜÇÜNCÜSÜ olmuştur.
  • Özel İstanbul Medeniyet Ortaokulu öğrencilerimiz geleneksel çocuk oyunları mendil kapmaca turnuvasında Maltepe İlçe Birincisi olmuştur.
  • Özel İstanbul Medeniyet İlkokulu 3.Sınıflarımız Geleneksel Oyunlar Yakantop Turnuvası Maltepe İlçe Birincisi olmuştur.


Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Maltepe İlçesi Geleneksel Çocuk Oyunları Seksek Turnuvasına katılan Özel İstanbul Medeniyet' in aldığı diğer dereceler ;

  • İlkokul 1 . Sınıflar Takımı - İlçe 1.si
  • İlkokul  2 . Sınıflar Takımı - İlçe 2.si
  • İlkokul 4 . Sınıflar Takımı - İlçe 3.sü
  • Ortaokul 5 , 6 . Sınıflar Kız Öğrenci Takımı - İlçe 2.si
  • Ortaokul 5 , 6 . Sınıflar Erkek Öğrenci Takımı - İlçe 4.sü

     

Yarışmalarda okulumuzu başarıyla temsil eden ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizi ve beden eğitimi öğretmenlerimizi tebrik ediyor, çalışmalara destek veren tüm öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ediyoruz . 

#gelenekseloyunlar #turnuva #yarışma #şampiyon #istanbulmedeniyet

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.