ONLİNE VELİ TOPLANTISI

2020-2021 Öğretim yılı sınıf genel veli toplantılarımızı haftasonu gerçekleştirdik.

Online ortamda iki günde 18 oturumda 300 u aşkın sayıda veliyle buluşuldu.

Toplantılara katkıları dolayısıyla idarecilerimize, ilkokul koordinatörümüze, oturum yönetmenliği yapan sınıf öğretmenlerimize ve tüm branş öğretmenlerimize ayrıca toplantılarımıza iştirak eden velilerimize teşekkür ediyoruz.
Toplantılarımız hayırlara vesile olsun.
#toplantı #velitoplantısı #onlinetoplantı #uzaktaneğitim #ilkokul #ortaokul #veli #idare #öğretmen #eğitimdeyükselendeğer

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.