Online Okuma Bayramı

İlkokul birinci sınıf öğrencilerimiz dönemin son haftasında okulda olamasalar da uzaktan eğitimle okuma bayramı heyecanı yaşadılar.

Öğretmenlerimizin öğrencilerinden istediği görevlere ait videolar yine öğretmenlerimiz tarafından bir araya getirilerek  her sınıfın ayrı bir akşam sınıf velileriyle zomda buluşması sırasında  gösterildi. Hazırlanan programla uzaktan eğitimde sahne havasını estiren bir bayram sevinci yaşanıldı.

Dopdolu bir dönemi , okuma ve yazmayı en güzel şekilde tamamlamanın heyecanı ve mutluluğunu yaşayarak bitiren öğrencilerimizi , ailelerini ve tabi ki öğretmenlerini tebrik ediyoruz.

Okuma-yazma çalışmalarında gösterdiğiniz başarınız daim olsun çocuklar... Daha nice güzel bayramlarınız olsun.

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.