OKULUMUZ ŞENLENDİ

24 Ağustos pazartesi günü Milli Eğitim Bakanlığından gelen resmi yazı gereğince 8.sınıf öğrencilerimizle 2021 LGS çalışmalarımıza başladık. Aradan geçen uzun süre sonrasında okula kavuşan öğrencilerimizin oldukça heyecanlı ve mutlu oldukları gözlendi.

Aynı gün 7.sınıf öğrencilerimizle de online derslerimiz başladı. Öğretmenlerimiz öğrencilerin sınıflarında online ders yaptıkları için okulda ayrıca bir hareketlilik vardı.

Bu hafta içinde  sınıf toplantıları devam ederken 1-2-3-4-5-6. sınıf öğretmenlerimiz öğrencileriyle de özel görüşme randevuları oluşturarak onları okula davet ediyor. 

Bugün randevusu olan öğrencilerimiz okula bayram yerine gider gibi süslenmiş bir o kadar da heyecanlı geldiler.

Buluşmalara gelen öğrencileriz eğer pandemi döneminde bir hediye kazandıysa hediyesi de takdim ediliyor kendisine. Ve tabiki maske ,kolonya ,ıslak mendil bulunan  küçük paketi de.

Dileğimiz bir an önce pandemi sürecinin sona ermesi ve sağlıkla okulda yüzyüze tüm öğprencilerimizle  eğitimimize başlamamız.

Anasınıflarımızda yaz okulu ve kurs faaliyetlerinin devamı olarak 31 Ağustosta okula gelebilecekler.

Yeni dönem hayırlı olsun.

 

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.