Öğrencisiz Öğretmenler Günü

Özel İstanbul Medeniyet çatısı altında önceki yıllardan çok farklı bir öğretmenler günü yaşandı. Geleneksel vakıf yemeği de covid tedbirleri kapsamında yapılamadı. Öğretmenlerin öğrencileri olmadan geçirdikleri ilk öğretmenler günü konferans salonunda gerçekleşen tebrik programı ile tamamlandı.Duygusal anların yaşandığı programda öğrenci mesajları içerikli bir video izlendi. Öğretmenlerin idareciler için hazırladıkları  sürpriz video büyük beğeni topladı. Programda ayrıca vakıf müdürümüz, okul idareci ve koordinatörlerimiz günün anlam ve önemine dair konuşmalar yaptılar. Hediyeleşme ile tamamlanan program  hafızalara unutulmayacak  bir gün olarak yazıldı.

Gün içinde okula öğretmenlerimiz için veli ve öğrenciler tarafından gönderilen sayısız çiçek oldu. İnceliklerinden dolayı sevgili velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Bu öğretmenler gününün yaşanılan ilk ve son öğrencisiz öğretmenler günü olmasını diliyor, öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, kıymetli hediyeleri için vakıf yönetimimize teşekkür ediyoruz.

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.