Matematik Etkinlikleri

Ortaokul öğrencilerimiz birinci dönem öğrendikleri matematik konularını içeren oyun ve materyal tasarlayıp tanıttılar ayrıca özet konu anlatım sunumları da yaparak çok güzel etkinlikler gerçekleştirdiler. 8. Sınıf lgs öğrencilerimizin bu  etkinlikleri yapmaları ayrıca çalışmaları adına çok güzel bir tekrar ve pekiştirme olmuş oldu.

Öğrencilerimiz ikinci dönem okulun yüz yüze eğitime geçtiği bir gün okulda matematik etkinlik günü ile çalışmalarını arkadaşlarına tanıtmış olacaklar.

Öğrencilerimizi çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, tasarlama ve üretme adına başarılarının devamını diliyoruz.

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.