LGS VELİSİ OLMAK

18 Aralık Cuma akşamı 8.Sınıf velilerimizle iki saat süren bir toplantı yapıldı.


Toplantı okul müdürümüzün selamlaması ile başlayıp , rehber öğretmenimizin ?LGS ÖĞRENCİSİNİN VELİSİ OLMAK? başlıklı  paylaşımların yer aldığı sunumuyla devam etti.

8. Sınıflara derse giren hocalarımızın şu ana kadar hangi üniteleri bitirip hangi çalışmaları yaptıklarına ve devam edecek süreçte nasıl bir yol izleyeceklerine dair bilgilendirmelerinin de yer aldığı toplantı LGS başvuru, sınav ve tercih dönemiyle ilgili hatırlatmaların tekrarı ve  öğrencilere yönelik motivasyon sözleri ile tamamlandı.

Buluşmaya katılan tüm velilerimize teşekkür ediyoruz. 

Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
 

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.