LGS KAMPINA TEBESSÜMLE ARA

Özel İstanbul Medeniyet Ortaokulumuzun 8. Sınıf öğrencileri yarıyıl tatilinde de çalışmalarını sürdürdü. 5 günlük programda  Lgs ye  hazırlıklarını yoğunlaştıran  öğrencilerimiz için 23 Ocak perşembe günü moral-motivasyon kahvaltısı düzenlendi. Öğrencilerimiz  kahvaltı için gittikleri Üsküdar Tebessüm kahvesinde güzel bir zaman dilimi geçirdi. Tebessüm Kahvesinin güleryüzlü personeline teşekkür ediyoruz. 

8. Sınıflarımız bir haftalık LGS kampının son gününde ise Nar test yayınları  deneme sınavı  olup   1.dönem sınav provasını gerçekleştirdiler.
Tüm öğrencilerimizde çalışmalarında başarılar diliyor, emeklerinin karşılığını hakkıyla almaları için dua ediyoruz.

  #tebessümkahvesi #üsküdar #lgs #kahvaltı #motivasyon #farkındalık #özelistanbulmedeniyetortaokulu #eğitimdeyükselendeğer #istanbulmedeniyet @tebessumkahvesi

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.