Kurum Doktorumuzdan Covid -19 Semineri

Dünya covid salgını ile imtihanını sürdürüyor. Kurumumuzda bu sürece dair tüm tedbirler üst seviyede alınmış durumda. Okulumuzun tüm birimleri muhakkak dezenfekte ediliyor ve  her birimde maske mesafe ve temizlik kuralına titizlikle uyuluyor.

Bu süreçte okul hemşiremiz öğrencileri bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmalarını sürdürürken , kurum doktorumuzda öğretmenlerimize ve personelimize yönelik bir sunum gerçekleştirerek covid ve korunma yolları ile bilinen bilgilerin yanında güncel bilgi paylaşımında bulundu. Kurum doktorumuza ve A plus iş sağlığı ve güvenliği firma yetkililerine teşekkür ediyoruz. 

Sunumda yer alan görselleri sizinle de paylaşıyoruz. 

Sağlığımızı korumak için kurallara uymaya devam edelim . 

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.