KAYIT ZAMANI

Özel İstanbul Medeniyet 2020-2021 öğretim yılı için erken kayıt dönemi başladı. Ocak ayında başlayan erken kayıt döneminde verilen indirim oranları bir sonraki aylarda düşerek devam ediyor.  

Yarınlara değerli bir nesil taşıma gayretinde olan kurumumuzda  bizimle yola devam edecek tüm velilerimizi erken kayıt imkanlarından faydalanmaya davet ediyoruz.

Kayıt ve bilgi için pazar günü hariç hafta içi her gün ve cumartesi günleri saat 8.30-18.00 arasında okulumuza gelebilirsiniz.


Öğrencilerimizin önünde her dem hayırlı kapılar açılmasını diliyoruz.

Selam ve dua ile.
irtibat tel:0216 3051207
#kayıt #erkenkayıt #anasınıfı #ilkokul #ortaokul #istanbulmedeniyet

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.