KARLA BAŞLAYAN YENİ DÖNEM

Bakanlık tarafından 8.sınıflara yönelik Lgs hazırlık kurslarının okulda yapılabileceği duyurusu sonrası yarıyıl tatilinde iki hafta  öğrencilerimizle yüz yüze dolu dolu  lgs kampı yaptık.

Kampın sonrasında 15 Şubat Pazartesi ise yeni dönem başladı.

Fakat 2020-2021 Öğretim yılı ikinci dönemi  hem ögrencisiz hem de  karla başladı. İstanbul yıllardır hasret kaldığı kara kavuştu.

Kar yağmasına rağmen uzaktan eğitimle derslemize bıraktığımız yerden  güzel bir şekilde  başladık.

Dileğimiz karla birlikte güzelliklerin  gelmesi,  covid-19 lu günlerin en yakın zamanda son bulması ve inşallah  karlarla kaplanan  bahçemizin en kısa sürede  özgürce koşan çocuklarla şenlenmesi.

Yeni dönem hayırlara vesile olsun... 

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.