İSTANBUL MEDENİYET TEKNOFESTTE

ÖZEL İSTANBUL MEDENİYET ORTAOKULU GAZİANTEP TEKNOFEST 2020 FİNALİNDE

Çifte Yıldırım Takımı öğrencilerimiz  öğretmenleri ile birlikte hazırlamış oldukları çalısma ile 2020 finaline katılmak üzere Gaziantepte gittiler. 


Öğrencilerimiz teknofestin ilk gününde  jüriye sunumlarını yaptılar. ikinci gün ise  Baykar Savunma Genel Müdürü Haluk Bayraktar ve Baykar Savunma Teknik müdürü ve Teknofest mimarı Selçuk Bayraktar ile de buluşma imkanı buldular.

24-27 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek yarışma finalinde  öğrencilerimize ve danışman öğretmenlerimize başarılar diliyoruz.Proje Adı: AKILLI KOLTUK
Danışman öğretmenlerimiz: Esma YURTTAŞ - Seher GÜNGÖRMÜŞ

#teknofest #teknofest2020 #gaziantep #ortaokul #proje  #istanbulmedeniyet

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.