DEPREMZEDELERE BATTANİYE

Özel İstanbul Medeniyet olarak İdlib?e İyilik yarışımızın sonrasında,İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu?nun yapmış olduğu çağrıya kulak vererek , deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza iletilmek üzere başlattığımız yeni battaniye toplama kampanyamıza da sevgili velilerimiz duyarsız kalmadılar. Kampanya sürecinde 120 yeni battaniye toplandı.
Paketler istanbul Valiliği Afad il Başkanlığı Yeşilköy merkezine okulumuz müdürü tarafından götürülüp teslim edildi. Yardım kampanyamıza destek veren tüm veli ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Allah iyilerin ve iyiliklerin her daim var olmasını nasib eylesin . Hayırda yarışanların hayrını kabul eylesin. Selam ve dua ile. #deprem #yardım #iyilik #kampanya #afad #istanbulmedeniyet @afadbaskanlik @afadistanbul @suleyman_soylu

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.