Covid-19 a Siper Olduk

Okul müdürümüz Mustafa Ertürk’ün girişimleriyle vakfımız tarafından Covid 19’a karşı sağlık çalışanlarının kullanması amacıyla hediye olarak 1000 adet yüz siperliği hazırlandı. Tamamen dezenfekte edilen bir ortamda vakıf çalışanlarımız tarafından tek tek paketlenen yüz siperlikleri karantina hastanelerine teslim edilecek.
Yüz siperliği hazırlıkları devam edecek. Bu konuda bilgi almak ve destek vermek isteyen velilerimiz okul müdürümüzle iletişime geçebilirler. Sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı iletiyor, ülkemizin bir an önce covid-19 salgınından kurtulmasını diliyoruz. Ayrıca Vakfımıza ve okul müdürümüze sağlık çalışanları adına gösterdikleri duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyoruz. #covid #koronavirüsü #sağlık #yüzsiperi #koruma #sağlıkçalışanları #sağlıkbakanı @drfahrettinkoca @saglikbakanligi

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.