BİRİNCİ SINIFLAR OKULDA

21 Eylül 2020 Pazartesi günü ilkokul birinci sınıflarımız okulda yüz yüze eğitimlerine başladılar.  Online eğitim süreci sonrası okulda arkadaşları ve öğretmenleri ile biraraya gelen öğrencilerimiz çok mutlu bir zaman dilimi geçirdiler.

Okulda alınan covid -19 tedbirleri yanında küçücük bedenlerin maske -mesafe-temizlik kuralı ile ilgili hassasiyetleri gözden kaçmadı.

Rabbimizden bu zorlu sürecin en kısa sürede bitmesini , tüm sınıflarımızın sağlıkla bir arada olmasını diliyoruz. Sağlıkla kalın.
#okullarıbirlikteaçacağız #okul #ilkokul #zil #okulzamanı #yüzyüzeeğitim #miniminibirler #istanbulmedeniyet

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.