Anasınıfında Kutlu Heyecan

20 Ocak Çarşamba günü anasınıflarımızda bambaşka bir heyecan vardı.

Okulumuzun miniklerinden cüzlerini tamamlayıp Kur?an-ı Kerim okumaya başlayanlar bugün tebrik edildi ve ayrı ayrı ödüllendirildi.

Aileleri covid 19 tedbirleri sebebiyle okula gelemeseler de tüm öğrencilerimiz arkadaşlarının mutluluğuna ortak oldu.

Rabbimiz çocuklarımızın hepsini esirgesin. Rızasınca, Kur?an ve Sünnet üzere bir ömür bahşeylesin bu güzel yavrulara.

Ögrencilerimizi , ailelerini ve ögretmenlerimizi tebrik ediyor, böylesine unutulmaz bir etkinliği tertip eden Değerler Eğitimi Zümremize teşekkür ediyoruz.

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.