5.Sınıflarımız Okulda

Özel İstanbul Medeniyet Ortaokulumuzun 5.Sınıf öğrencileri, Milli Eğitim Bakanlığı'nın açıkladığı program doğrultusunda bugün okulda yüz yüze eğitime başladı.

Sınıfların iki grup halinde haftada iki gün okula geleceği program süresince pazartesiden cumaya aynı zamanda evden zoom üzerinden online derslere katılımda sağlanmış olacak. 31 Ağustos’ta başlayan online eğitim sürecimiz sonrasında , yüz yüze eğitime başlayan öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin mutluluğu gözden kaçmadı.

Sağlıkla , beş gün yüz yüze eğitime geçebileceğimiz günlerin yakın olması duasıyla...

 

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.