2020 MEZUNLARIMIZLA BULUŞTUK


2019 - 2020 ilkokul (90) ve ortaokul (30) mezunlarımız için öğretim yılı pandemi sebebiyle hiç istemediğimiz bir şekilde sonlandı. Böyle olunca haziran ayında bir mezuniyet töreni yapamadık.

Yeni dönem başlamadan farklı bir programla buluşuruz ümidiyle dönemi kapasakta , pandemi sürecinin devamı buna da imkan sunmadı.

Öğrencilerimizi süreci daha fazla uzatmadan vakfımız Tuğra salonumuza davet ederek belge ve plaketlerini teslim ettik. Çok kısa olan bu birliktelik bile uzun zamandır birbirlerini görmeyen öğrencilerimizi mutlu etti. Mezunlarımıza devam eden öğrenim hayatlarında başarılar diliyoruz.

Davetimize icabet eden velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

#mezuniyet #veda #plaket #belge #ilkokul #ortaokul #istanbulmedeniyet

Okulumuz Hakkında

Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne ilime, bilime ve insanlığa hizmet edecek tohumlar saçmaya, onları yetiştirmeye ve ülkemizin ve dünyanın her yerine bu tohumlarla güzellikler yaymaya gönül vermiş bir vakıftır. “Her kademede eğitim” şiarıyla yola çıkan vakfımızın eğitim kompleksinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında anaokulu olarak başladığımız özel okul çalışmalarımıza, 2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak devam ettik. Rabbimize şükürler olsun ki çalışmalarımıza, sevdası çocuklar olan bir eğitim kadrosuyla, geleceğe milli ve manevi değerlere sahip hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.